YAĞMUR

Üst Nota: Misk,

Orta Nota: Süsen çiçeği, şakayık, osmanthus, menekşe.

Alt Nota: Amber, tarçın ve odunsu akorlar.

İlk beş dakikasından sonra bile koku değişmiyor açılışa oranla. Gene pembe bir şekilde devam ediyor ve bu bölümü çiçek bombardımanı haline getirmeye çalışmışlar anlaşılan. Notalara baktığınızda çok güzel bir bahar kokusu bekleyebilirsiniz. Çiçek kokuları çok güzeldir ve çok yumuşak, üzerine şeker atılmış çiçekler gibi kokuyor. Orta notada meyve kokuları hissedilir.

Dip notada hafif ve tatlı bir tarçın hissedebilirsiniz ve bence kokunun daha oturaklı hale gelmesini sağlarken, aynı zamanda meyve hissiyatını da biraz gideriyor. En sevdiğim bölümü de alt notası. Diğer notaların bitmesine sabredebilirseniz alt nota sizi mutlu edecektir. Genel olarak parfüm çiçeksi bir koku. Bahar çiçeklerinin baskın olduğu, rahatsız etmeyen bir genç kokusu.

Kalıcılık ve farkedilirlik konusunda çokça şikayet alıyor. Genele hitap olarak çok başarılı bir koku. Yeni bir tarz kesinlikle değil ve kalite olarak üst düzey olduğu söylenemez. En büyük eksiği çiçeklere fazla boğulmuş olmasından dolayı bıkkınlık getirebileceği ve herkesin üzerinde güzel durmayacağıdır. Bazılarında çok yapay bile durabilir hatta. Eğer hoşunuza giderse günlük kullanım için düşünülebilecek bir parfüm diyorum.